N-VA Galmaarden vraagt deelname aan actie “Beste recycleergemeente van Vlaanderen”

Op 29 januari 2014, over deze onderwerpen: Afvalbeleid

Samen met Recupel organiseren heel wat gemeenten een actie om zoveel mogelijk kapotte of niet gebruikte elektro-apparaten en batterijen in te zamelen en te recycleren. De gemeente met het meest ingezamelde kilo’s wint een reuze-ontbijtpicknick voor alle inwoners van de gemeente.

Het is dé kans om afscheid te nemen van kapotte elektro-apparaten, toestellen die u niet meer gebruikt en batterijen die bij u thuis blijven liggen in kasten, op zolder, in uw tuinhuis of garage.

N-VA Galmaarden vraagt aan het gemeentebestuur om ook onze gemeente in te schrijven voor deze actie. “Op deze wijze kan onze gemeente zich op een positieve wijze als milieuvriendelijke gemeente profileren en krijgen de inwoners de mogelijkheid om gratis hun afgedankte elektro-apparaten en batterijen in te leveren” stelt Jonas De Boeck van de N-VA.

Bovendien wint de gemeente met de meeste ingezamelde kilo’s per inwoner een reuze-ontbijtpicknick voor de inwoners van de gemeente. Als dat geen extra motivatie is!

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is